Гуртки та об'єднання Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району
Гурток/ творче об'єднанняКерівникиМісце проведення занять/ контакти
Відділ художньо-естетичного виховання
Народний художній колектив театр хореографічних мініатюр «Цвіт папороті»Дворко Валентина Петрівна;
Божок Володимир Миколайович;
Божок Світлана Володимирівна;
Пужанівська Юлія Русланівна;
Строченко Андрій Анатолійович.
Акомпоніатори: Вахріна Лілія Костянтинівна, Либідь Катерина Станіславівна, Пелещишин Ольга Іванівна.
вул.Березняківська, 6-А

http://www.tsvit.com.ua
Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Дніпряночка»Балджи Олена Олександрівна; Гусаченко Євгенія Сергіївна; Галаган Олександр Володимирович;
Валінкевич Оксана Миколаївна.
Акомпоніатори:
Гарбуз Христина Степанівна, Сенченко Ніна Ігорівна, Балджи Юрій Анатолійович.
ЦДЮТ

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Сувенір»Ткачук Ірина Іллівна,
Шаровар Інна Андріївна.
Балетмейстери:
Бекещенко Валентин Констянтинович.
Акомпоніатори: Шушвар Роман Анатолійович,
Фокіна Лариса Дмитрівна,
Шевчук Наталія Леонідівна.
СШ № 120

Народний художній колектив ансамбль танцю «Мрія»Куранова Олена Миколаївна, Буднік Тетяна Миколаївна, Єршова Валерія В’ячеславівна.
Акомпаніатор: Літошко Світлана Олексіївна
ЦДЮТ
Народний художній колектив театр-студія «Барвінок»Ковалько Олена Володимирівна;
Макарова Тетяна Юріївна;
Муха Олена Віталіївна,
Акомпаніатор: Грохольська Єлизавета Іванівна
ЦДЮТ

http://www.barvinok-theater.edukit.kiev.ua
Зразковий художній колектив вокальний ансамбль «Намистечко»Яриновська Ольга Петрівна, Гулик Вікторія Сергіївна. ЦДЮТ
Зразковий художній колектив інструментальний ансамбль «Квінта»Сизенко Тетяна Стахівна; Михайлова Юлія ОлександрівнаЦДЮТ
Фольклорний ансамбль «Ягілочка»Шевченко Світлана Миколаївна, Тищенко Ганна Ігорівна. Акомпаніатор: Чередниченко Світлана ОлексіївнаСШ № 98
Гурток гри на фортепіаноЗайцева Олена ДмитрівнаЦДЮТ
Відділ декоративно-прикладного мистецтва
Гурток «Чарівна скульптура»Тарасенко Юрій ВікторовичЦДЮТ
Гурток образотворчого мистецтва "Барви творчості"Полозюк Олена ВолодимирівнаСЗШ № 99
- Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Жар-птиця»Козаченко Людмила АнатоліївнаЦДЮТ
Гурток «Рукоділля»Гутник Віра СтепанівнаЦДЮТ;
СШ № 98;
СЗШ № 180;
СЗШ № 201
Зразковий художній колектив Арт майстерня «Намалюю щастя»Єськова Олена Василівна; Вєріна Ірина Сергіївна;
Козаченко Людмила Анатоліївна;
Солодяннікова Олена Володимирівна
ЦДЮТ
Народний художній колектив студія декоративно-прикладного мистецтва "Світлиця-арт":
Творче об’єднання «Солом’яне диво»Павленко Раїса АнатоліївнаСШ № 148; вул.Березняківська, 6-А
Творче об’єднання «М’яка іграшка»Кравченко Ірина Володимирівна;
Єршова Оксана Володимирівна
ЦДЮТ
Гурток образотворчого мистецтва «Акварелі»Попкова Олена Миколаївна вул.Березняківська, 6-А
Гурток "Бісероплетіння"Єршова Оксана ВолодимирівнаЦДЮТ
Гурток "Креативне рукоділля"Піорко Оксана АнатоліївнаСЗШ № 158;
СЗШ № 265
Гурток "Дизайн в рукоділлі"Ярмак Світлана ВікторівнаСЗШ № 158;
СШ № 234
Туристсько-краєзнавча робота:
Гурток "Туристів-краєзнавців"
Дуднік Тетяна Олександрівна;

СШ №265
Гурток "Спортивний туризм"Балась Максим СергійовичСШ №265
Кiлькiсть переглядiв: 480

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.