Звіт: відкритий кубок Дніпровського району з пішохідного туризму

17 березня в ліцеї № 208 пройшов відкритий кубок Дніпровського району з пішохідного туризму в приміщенні в залік відкритого кубку міста Києва зі спортивного (пішохідного) туризму. 17 команд з міста Києва, Чернігівської та Черкаської областей виборювали першість в командних змаганнях на дистанції “Смуга перешкод за вибором”.

Змагання проходили на дистанціях І, ІІ, ІІІ класів які відрізнялися складністю перешкод, що вимагали від учасників значної фізичної, технічної та тактичної підготовки. Також, окрім нагород, спортсмени виборювали спортивні розряди.

Змагання проводилися федерацією спортивного туризму міста Києва спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та центром дитячо-юнацької творчості Дніпровського району.

За підсумками змагань на дистанціях першого класу переможцем стала команда “Архімед-1” з ліцею № 208, другою — команда “МТК” зі Святошинського району міста Києва, третьою-команда “Архімед-2”, ліцей № 208.

На дистанціях другого класу перше місце виборола також команда “Архімед” з ліцею № 208, другими стали спортсмени з команди “Рандеву” Ніжинського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, що в Чернігівській області, третіми — команда “Арабіка” зі спеціалізованої школи № 130 Голосіївського району міста Києва.

На дистанціях третього класу першість здобула команда “Пік Анаконди-1” з Голосіївського району Києва, другою-команда “Архімед” з ліцею № 208, третю сходинку посіла команда “Пік Анаконди-2”.

Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та кубками відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

Головний суддя змагань, методист ЦДЮТ Ігнатенко С.Г.

/Files/images/2018/pod/turizm/gnatenko_rzne/29386502_866357780211553_1761036633439619189_n (640x332).jpg