Розклад роботи гуртків


Гуртки відділу художньо-естетичного виховання

Гурток
П.І.Б. керівника
ПНВТСРЧТПТСБНД
Народний художній колектив театр хореографічних мініатюр "Цвіт папороті"
Божок В.М.18.30-21.00 Березня
ківська, 6а
17.10-19.40
Березня
ківська, 6а
Божок-Осипкова Г.В.14.20-17.40 Березня ківська, 6а14.20-21.00 Березня ківська, 6а14.20-21.00 Березня ківська, 6а10.50-16.00 Березня ківська, 6а
Дворко В.П.15.10-21.10
Березня
ківська, 6а
15.10-21.00
Березня
ківська, 6а
15.10-21.00
Березня
ківська, 6а
14.00-19.30 Березня ківська, 6а
Божок С. В.17.40-21.00 Березня ківська, 6а16.40-20.40 Березня- кінська :6а17.00- 21.00 Березня- кінська 6а10.00-16.40 Березня ківська, 6а
Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Дніпряночка"
Балджи О.О.15.30-20.30 ЦДЮТ 15.30-20.30
ЦДЮТ
15.30-20.30
ЦДЮТ
09.50-17.00
ЦДЮТ
Валінкевич О. М.17.30- 20.30 ЦДЮТ17.30- 20.30 ЦДЮТ17.30- 20.30 ЦДЮТ
Зразковий художній колектив ансамбль танцю "Сувенір"
Шаровар І. А.15.20-19.55
СШ № 120
15.30-19.55
СШ № 120
15.30-19.55
СШ № 120
Ткачук І.І.15.00-20.50
СШ № 120
15.00-20.50 СШ № 12015.30-20.50
СШ №120
15.00-20.50
СШ № 120
Зразковий художній колектив ансамбль танцю "Мрія"
Буднік Т.М.14.30-20.30
ЦДЮТ
15.00-20.30
ЦДЮТ
15.00-20.50
ЦДЮТ
11.00-15.40
ЦДЮТ
Куранова О.М.16.20-20.30
ЦДЮТ
16.20-20.30
ЦДЮТ
11.00-15.10 ЦДЮТ
Народний художній колектив театр-студія "Барвінок"
Ковалько О.В.13.50-20.10 ЦДЮТ15.00-20.10
ЦДЮТ
09.30-17.00
ЦДЮТ
Макарова Т.Ю.15.00- 20.00 ЦДЮТ09.00-15.20
ЦДЮТ
10.00-15.40
ЦДЮТ
Муха О.В.15.30-20.00 ЦДЮТ15.30-20.00 ЦДЮТ
Зразковий художній колективінструментальний ансамбль "Квінта"
Короп І.В14.00-20.00 ЦДЮТ14.00-20.00 ЦДЮТ12.00-15.00 ЦДЮТ
Сизенко Т.С.14.00-20.00
ЦДЮТ
13.30-19.30
ЦДЮТ
14.00-20.00
ЦДЮТ
09.00-15.00
ЦДЮТ
Вокально-хореографічний ансамбль "Намистечко"
Зайцева О.Д.14.00-20.00 ЦДЮТ10.00-16.00 ЦДЮТ10.00-16.00 ЦДЮТ
Яриновська О.П.15.00-20.10 ЦДЮТ16.40- 19.10 ЦДЮТ15.40.-
20.10 ЦДЮТ
15.00-20-10 ЦДЮТ15.30-20.00 ЦДЮТ
Гулик В. С.9.30-13.40 ЦДЮТ
Фольклорний ансамбль "Ягілочка"
Тіщенко Г. І.15.30-18.50 СШ№9815.30-18.50 СШ№9815.30-18.50 СШ №98

Гуртки відділу декоративно-прикладного мистецтва

Гурток
П.І.Б.
керівника
ПН ВТСРЧТПТ СБ НД
Гурток образотворчого мистецтва "Барви творчості"
Полозюк О.В. 13:30-18:10 СЗШ №99 13:30-18:10 СЗШ №99
Гурток скульптури і кераміки
Тарасенко Ю.В.14:20-19:40 ЦДЮТ14:20-19:40 ЦДЮТ

Народний художній колектив
студія декоративно-прикладного мистецтва
"Слов'яни-арт"

Гурток
П.І.Б. керівника
ПНВТСРЧТПТСБНД
Творче об'єднання
декоративно-прикладного мистецтва "Жар-птиця"
Козаченко Л.А.18:00-20:30
ЦДЮТ
18:00-20:30
ЦДЮТ
Гурток соломоплетіння "Солом'яне диво"
Павленко Р.А.13.20-18.20
СШ №148
13:00-18:50 СШ № 14813:00-18:50 СШ №14810:15-13:45 Березня ківська, 6а інд.10:15-12:45 Березня ківська, 6а
Гуртки "М'яка іграшка" та "Бісероплетіння"
Єршова О. В.12:10-14:40 СШ №98 15:10-19:20 ЦДЮТ13:15-16:05 СШ №9812:10-14:40 СШ №98 15:10-19:20 ЦДЮТ13:15-16:05 СШ №98 16:30-17:30 ЦДЮТ інд.
Кравченко І. В. 15:00-19:10 ЦДЮТ15:00-18:20 ЦДЮТ
Арт-майстерня "Намалюю щастя"
Єськова О.В.15.30-20:30
ЦДЮТ
16.40-20:00
ЦДЮТ
10.00-18.30
ЦДЮТ
Козаченко Л.А.15:00-18:00
ЦДЮТ
11:00-12:10;
15:40-18:20
ЦДЮТ
15:30-17:10
ЦДЮТ
Вєріна І.С.15.00-20:30
ЦДЮТ
15.00-19.30
ЦДЮТ
10:00-17:00
ЦДЮТ
Солодяннікова О.В.15:00- 20:00
ЦДЮТ
10:30 - 18:30
ЦДЮТ
Гурток "Дизайн в рукоділлі"
Ярмак С.В.13:20-18:50 СШ №15814:00-19:00 СШ №23412:00-17:30 СШ №15814:00-19:00 СШ №234
Гурток "Креативне рукоділля"
Піорко О.А.14.00-19.00
СШ №184
14.00-19.00
СШ №265
14.00-19.00
СШ №184
14.00-19.00
СШ №265
Гурток "Рукоділля"
Гутник В. С13:30-15:10 СШ №18813:30-15:10 СШ №18013:30-15:10 СШ №18813:30-15:10 СШ №18010:00-15:30 ЦДЮТ10:00-15:30 ЦДЮТ
Гурток образотворчого мистецтва "Акварелі"
Попкова О.М.15:00-20:30 Березня ківська, 6а17:00-20:00 Березня ківська, 6а10:00-25:30 Березня ківська, 6а

Туристсько-краєзнавча робота

Гурток
П.І.Б. керівника
ПНВТСРЧТПТСБНД
Гурток "Туристів-краєзнавців"
Балась М.С.17.00-20.00
СШ № 265
17.00-20.00
СШ № 265
10.00-13.00
СШ № 265
Дудник Т.О.15.30-18.00
СЗШ № 265
15.30-18.00
СЗШ № 265
10.00-14.00
СЗШ № 265

Розклад роботи гуртків
Організаційно-масового відділу

Заголовок
Гурток
П.І.Б. керівника
ПН ВТ СР ЧТ ПТСБ НД
Гурток «Художнє слово»
Овчарук Н.О.
14.30 -18.30 СШ № 265 14.30-18.30 СШ № 265
Гурток
«Івент-майстерня
«Кумакошки»
Костянець Ю.В.
16.30-19.50 ЦДЮТ 15.30- 19.40 ЦДЮТ
Гурток «Основи журналістики»
Белецька Н.В.
14.20-17.20 СЗШ № 20114.20-17.20 СЗШ № 201
Гурток «Англійська мова»
Шавло С. М.
16.00-18.3016.00-16.3516.00-18.30
Кiлькiсть переглядiв: 283

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.