Розклад роботи гуртків


Гуртки відділу художньо-естетичного виховання

Гурток
П.І.Б. керівника
ПНВТСРЧТПТСБНД
Народний художній колектив театр хореографічних мініатюр "Цвіт папороті"
Божок В.М.18.30-21.00 Березня
ківська, 6а
17.10-19.40
Березня
ківська, 6а
Божок-Осипкова Г.В.14.20-17.40 Березня ківська, 6а14.20-21.00 Березня ківська, 6а14.20-21.00 Березня ківська, 6а10.50-16.00 Березня ківська, 6а
Дворко В.П.15.10-21.10
Березня
ківська, 6а
15.10-21.00
Березня
ківська, 6а
15.10-21.00
Березня
ківська, 6а
14.00-19.30 Березня ківська, 6а
Божок С. В.17.40-21.00 Березня ківська, 6а16.40-20.40 Березня- кінська :6а17.00- 21.00 Березня- кінська 6а10.00-16.40 Березня ківська, 6а
Пужанівська Ю. Р
Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Дніпряночка"
Балджи О.О.15.30-20.30 ЦДЮТ 15.30-20.30
ЦДЮТ
15.30-20.30
ЦДЮТ
09.50-17.00
ЦДЮТ
Валінкевич О. М.17.30- 20.30 ЦДЮТ17.30- 20.30 ЦДЮТ17.30- 20.30 ЦДЮТ
Гусаченко Є. С.
Гудзь Т. С.
Народний художній колектив ансамбль танцю "Сувенір"
Шаровар І. А.15.20-19.5515.30-19.5515.30-19.55
Ткачук І.І.15.00-20.5015.00-20.50 15.30-20.5015.00-20.50
Народний художній колектив ансамбль танцю "Мрія"
Буднік Т.М.14.30-20.30
ЦДЮТ
15.00-20.30
ЦДЮТ
15.00-20.50
ЦДЮТ
11.00-15.40
ЦДЮТ
Куранова О.М.16.20-20.30
ЦДЮТ
16.20-20.30
ЦДЮТ
11.00-15.10 ЦДЮТ
Народний художній колектив театр-студія "Барвінок"
Ковалько О.В.13.50-20.10 ЦДЮТ15.00-20.10
ЦДЮТ
09.30-17.00
ЦДЮТ
Макарова Т.Ю.15.00- 20.00 ЦДЮТ09.00-15.20
ЦДЮТ
10.00-15.40
ЦДЮТ
Муха О.В.15.30-20.00 ЦДЮТ15.30-20.00 ЦДЮТ
Костянець Ю. В.
Зразковий художній колективінструментальний ансамбль "Квінта"
Михайлова Ю. О.14.00-20.00 ЦДЮТ14.00-20.00 ЦДЮТ12.00-15.00 ЦДЮТ
Сизенко Т.С.14.00-20.00
ЦДЮТ
13.30-19.30
ЦДЮТ
14.00-20.00
ЦДЮТ
09.00-15.00
ЦДЮТ
Зразковий художній колектив вокально-хореографічний ансамбль "Намистечко"
Яриновська О.П.15.00-20.10 ЦДЮТ16.40- 19.10 ЦДЮТ15.40.-
20.10 ЦДЮТ
15.00-20-10 ЦДЮТ15.30-20.00 ЦДЮТ
Гурток гри напіаніно "Ragtime"
Зайцева О.Д.14.00-20.00 ЦДЮТ10.00-16.00 ЦДЮТ10.00-16.00 ЦДЮТ
Фольклорний ансамбль "Ягілочка"
Шевченко С. М.15.30-18.50 СШ№9815.30-18.50 СШ№9815.30-18.50 СШ №98
Ансамбль танцю
"Fresh dance"
Макарова Т.Ю.

Гуртки відділу декоративно-прикладного мистецтва

Гурток
П.І.Б.
керівника
ПН ВТСРЧТПТ СБ НД
Студія образотворчого мистецтва "Барви творчості"
Полозюк О.В. 13:40-18:20 СЗШ
№99
14:15-18:55
СЗШ №99
Арт-майстерня "Hand made"
Гутник В.С.13:30-16:50
СШ
№180
13:30-16:50
СШ
№180
10:00-15:00
ЦДЮТ
10:00-15:00
ЦДЮТ
Зразковий художній колектив
Арт-майстерня "Намалюю щастя"
Єськова О.В.15.30-20:30
ЦДЮТ
16.40-20:00
ЦДЮТ
10.00-18.30
ЦДЮТ
Козаченко Л.А.15:00-18:00
ЦДЮТ
11:00-12:10;
15:40-18:20
ЦДЮТ
15:30-17:10
ЦДЮТ
Вєріна І.С.15.00-20:30
ЦДЮТ
15.00-19.30
ЦДЮТ
10:00-17:00
ЦДЮТ
Солодяннікова15:00- 20:00
ЦДЮТ

Народний художній колектив
студія декоративно-прикладного мистецтва
"Світлиця-АРТ"

Гурток.ПІБ керівникаПН.ВТ.СР. ЧТ.ПТ.СБ.НД.
Арт-майстерня
"Іграшковий калейдоскоп"
Крав
ченко
І.В.
14:30-19:20
ЦДЮТ
14:30-19:20
ЦДЮТ
Арт-майстерня "Магія бісеру"
Єршова
О. В.
14:20-16:50
СШ
№98
17:10-18:50
ЦДЮТ
14:20-16:50
СШ
№98 17:10-18:50 ЦДЮТ
Арт-майстерня
"Солом'яне диво"
Павленко
Р.А.
13:10-20:00
СШ
№148
13:10-20:00
СШ
№148
10:15-13:45
Березня
ківська,6а
10:15-14:45
Березня
ківська,6а
Арт- майстерня "Дизайн в рукоділлі"
Ярмак С.В.13:00-18:30 СШ №15814:00-18:00 СШ №23412:00-17:30 СШ №15814:00-18:00 СШ №234
Арт- майстерня
"Креативне рукоділля"
Піорко О.А.14.00-19.00
СШ №265
14.00-19.00
СШ №184
14:00-19:00
СШ
№184
14:00-19:00
СШ
№265
Студія образотворчого мистецтва "Акварелі"
Попкова О.М.15:30-19:30 Березня ківська, 6а15:00-19:10 Березня ківська, 6а10:00-16:30 Березня ківська, 6а

Туристсько-краєзнавча робота

Гурток
П.І.Б. керівника
ПНВТСРЧТПТСБНД
Гурток "Туристів-краєзнавців"
Балась М.С.17.00-20.00
СШ № 265
17.00-20.00
СШ № 265
10.00-13.00
СШ № 265
Дудник Т.О.15.30-18.00
СЗШ № 265
15.30-18.00
СЗШ № 265
10.00-14.00
СЗШ № 265

Розклад роботи гуртків
Організаційно-масового відділу

Гурток
П.І.Б. керівника
ПН ВТ СР ЧТ ПТСБ НД
Гурток «Театральний інтенсив»
Овчарук Н.О.14.30 -18.30
ЦДЮТ
14.30-18.30 ЦДЮТ
Гурток «Основи журналістики»
Бiлецька Н.В.14.20-17.20 СЗШ
№201
14.20-17.20 СЗШ №201
Творча майстерня «Merry English»
Шавло С. М.16.00-18.3016.00-16.3516.00-18.30
Кiлькiсть переглядiв: 504

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.