Розклад роботи гуртків


Гуртки відділу художньо-естетичного виховання

Гурток
П.І.Б. керівника
ПНВТСРЧТПТСБНД
Народний художній колектив театр хореографічних мініатюр "Цвіт папороті"
(Березняківська,6а)
Божок В.М.18.30-21.00 18.00-21.0017.00-20.00
Дворко В.П.15.20-21.0015.20-21.0017.50-21.0012.20-20.00
Божок С. В.17.40-21.00 17.40-21.0015.00-19.20 15.20- 21.00 09.00-13.20
Пужанівська Ю. Р15.20-18.3015.30-21.0015.30-19.4009.00-15.30
Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Дніпряночка"
(ЦДЮТ)
Балджи О.О.
Валінкевич О. М.17.00- 20.00 17.00- 20.00 15.30- 18.30
Гусаченко Є. С.15.30-20.30 15.30-20.30
15.20-20.30
10.50-18.30
Гудзь Т. С.
Народний художній колектив ансамбль танцю "Сувенір"
(ЦДЮТ, СШ №234)
Шаровар І. А.15.00-19.50
СШ
№234
15.00-19.50
СШ
№234
15.00-19.50
СШ
№234
Ткачук І.І.15.20-21.00
ЦДЮТ
15.20-21.00
ЦДЮТ
15.20-21.00
ЦДЮТ
11.00-16.00
ЦДЮТ
Народний художній колектив ансамбль танцю "Мрія"
(ЦДЮТ)
Буднік Т.М.15.00-20.3015.00-20.3015.00-19.4011.00-16.50
Куранова О.М.15.00-20.5015.00-20.5015.00-20.5011.50-16.50
Народний художній колектив театр-студія "Барвінок"
(ЦДЮТ)
Ковалько О.В.14.00-20.20 14.00-20.4017.00-20.0010.30-17.00
Макарова Т.Ю.15.00- 20.00 10.00-15.00
Муха О.В.15.30-20.00 15.30-20.00
Костянець Ю. В.15.00-19.2016.15-19.30
Зразковий художній колективінструментальний ансамбль "Квінта" (ЦДЮТ)
Михайлова Ю. О.14.00-20.00 14.00-20.00 14.00-20.0009.00-18.30
Сизенко Т.С.14.00-20.0014.00-20.0014.00-20.0009.00-18.30
Зразковий художній колектив вокально-хореографічний ансамбль "Намистечко"
(ЦДЮТ)
Яриновська О.П.15.30-20.40 ЦДЮТ15.00- 20.20 ЦДЮТ15.00-20-00 ЦДЮТ15.30-20.40 ЦДЮТ
Гурток гри напіаніно "Ragtime"
(ЦДЮТ)
Зайцева О.Д.14.00-20.00 10.00-16.00 10.00-16.00
Фольклорний ансамбль "Ягілочка"
(СШ№98)
Шевченко С. М.13.30-18.50 13.30-19.30 13.30-18.5013.30-18.30
Тіщенко Г.І.15.00-20.0015.00-19.00
Ансамбль танцю
"Fresh dance"
(ЦДЮТ)
Макарова Т.Ю.15.00-17.3015.30-18.00

Гуртки відділу декоративно-прикладного мистецтва

Гурток
П.І.Б.
керівника
ПН ВТСРЧТПТ СБ НД
Студія образотворчого мистецтва "Барви творчості" (СЗШ № 99)
Полозюк О.В. 13.40-18.20 14.15-18.55
Арт-майстерня "Hand made"
Гутник В.С.13.30-16.50
СШ
№180
13.30-16.50
СШ
№180
10.00-15.00
ЦДЮТ
10.00-15.00
ЦДЮТ
Зразковий художній колектив
Арт-майстерня "Намалюю щастя" (ЦДЮТ)
Єськова О.В.14.30-20.3015.00-20.0015.30-20:3010.50-18.00
Козаченко Л.А.14.00-19.2015.00-19.5015.00-19.5015.00-20.30
Вєріна І.С.15.00-20.0015.00-20.0009.30-18.00
Солодяннікова16.20-20.3015.50- 20.10

Народний художній колектив
студія декоративно-прикладного мистецтва
"Світлиця-АРТ"

Гурток.ПІБ керівникаПН.ВТ.СР. ЧТ.ПТ.СБ.НД.
Арт-майстерня
"Іграшковий калейдоскоп"
(ЦДЮТ)
Крав-
ченко
І.В.
14:30-19:2014:30-19:20
Арт-майстерня "Магія бісеру"
Єршова
О. В.
14:20-16:50
СШ№98
17:10-18:50
ЦДЮТ
14:20-16:50
СШ№98 17:10-18:50 ЦДЮТ
Арт-майстерня
"Солом'яне диво"
Павленко
Р.А.
13:10-20:00
СШ
№148
13:10-20:00
СШ
№148
10:15-13:45
Березня
ківська,6а
10:15-14:45
Березня
ківська,6а
Арт- майстерня "Дизайн в рукоділлі"
Ярмак С.В.13:00-18:30 СШ №15814:00-18:00 СШ №23412:00-17:30 СШ №15814:00-18:00 СШ №234
Арт- майстерня
"Креативне рукоділля"
Піорко О.А.14.00-19.00
СШ №265
14.00-19.00
СШ №184
14:00-19:00
СШ
№184
14:00-19:00
СШ
№265
Студія образотворчого мистецтва "Акварелі"
Попкова О.М.15:30-19:30 Березня ківська, 6а15:00-19:10 Березня ківська, 6а10:00-16:30 Березня ківська, 6а

Туристсько-краєзнавча робота

Гурток
П.І.Б. керівника
ПНВТСРЧТПТСБНД
Гурток "Туристів-краєзнавців"
Балась М.С.17.30-20.30
СШ № 265
17.30-20.30
СШ № 265
12.30-15.30
СШ № 265
Дудник Т.О.15.30-17.30
СЗШ №265
15.30-17.30
СЗШ № 265
09.00-14.00
СЗШ № 265

Розклад роботи гуртків
Організаційно-масового відділу

Гурток
П.І.Б. керівника
ПН ВТ СР ЧТ ПТСБ НД
Гурток «Театральний інтенсив»
Овчарук Н.О.15.30 -18.00
ЦДЮТ
15.30-18.00 ЦДЮТ
Гурток «Основи журналістики»
Бiлецька Н.В.14.30-17.30 СЗШ
№201
14.30-17.30
СЗШ
№201
14.30-17.30 СЗШ №201
Творча майстерня «Merry English»
Шавло С. М.17.00-18.1017.00-18.3017.00-18.3017.00-18.10
Кiлькiсть переглядiв: 584

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.