МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
з проведення V районного фестивалю
«В очікуванні Різдва»

/Files/images/namalyuyu_schastya/555073614.gif

Метою фестивалю є збереження, популяризація та розвиток народних традицій і звичаїв, пов’язаних з Різдвяними святами, виховання національної самосвідомості, розвиток сучасних видів декоративно-прикладного мистецтва, виявлення творчо обдарованих дітей, сприяння їх розвитку та залучення до мистецької діяльності.

Організатори фестивалю:

  • Районне управління освіти Дніпровського району м. Києва;
  • Центр дитячо-юнацької творчості Дніпровського району м. Києва;
  • Арт-майстерня «Намалюю щастя».

Учасники фестивалю:

Учасники конкурсного розділу програми фестивалю – учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів Дніпровського району віком 5-18 років.

До участі у майстер-класах, ярмарках, масових заходах запрошуються діти всіх вікових категорій, батьківська громадськість, педагоги освітніх закладів Дніпровського району.

Порядок проведення фестивалю:

Фестиваль проводиться у приміщенні Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району м. Києва з 19 грудня 2016 р. по 20 січня 2017 р.

Програма фестивалю складається з таких розділів:

  1. «Безмежжя мистецьких фантазій» - виставка-конкурс з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва;
  2. «Різдвяні студії» - майстер-класи для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, спецшкіл-інтернатів Дніпровського району, відвідувачів фестивалю;
  3. «Різдвяний ярмарок» - виставки-ярмарки для відвідувачів творчих заходів ЦДЮТ.
1. Проведення виставки-конкурсу «Безмежжя мистецьких фантазій»:

Виставка-конкурс проводиться з 21 грудня 2016 р. по 20 січня 2017 р. в ЦДЮТ.

Виставка-конкурс поділяється на номінації:

І – «На Різдво Христове ангел прилетів»;
ІІ – «Ой, високо над полями зірка засіяла»;
ІІІ – «Зимова казка»;
ІV – «Дарунок від щирого серця».

І. «На Різдво Христове ангел прилетів». У номінації можуть бути представлені роботи (янголи), виконані в традиційних (соломоплетіння, витинанка, кераміка, вишивка тощо) та будь-яких сучасних техніках.

ІІ. «Ой, високо над полями зірка засіяла». У номінації можуть бути представлені різдвяні зірки та сніжинки. Техніка виконання та матеріал довільні.

ІІІ. «Зимова казка». У номінації можуть бути представлені твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, виконані у довільній техніці (живопис, графіка, декоративний розпис, витинанка, аплікація, колаж, вітраж тощо). Максимальний формат – А2.

ІV. «Дарунок від щирого серця». У номінації можуть бути представлені святкові листівки та об’ємні сувеніри, виконані у довільній техніці. Максимальний розмір об’ємних робіт – 20х20х20 см.

Правила оформлення робіт, що подаються на конкурс: всі роботи, подані на конкурс, повинні бути оформлені та повністю готові до експонування. Кожна робота обов’язково повинна супроводжуватися етикеткою з даними про автора: назва роботи, прізвище, ім’я, вік автора, назва установи та гуртка, прізвище, ім’я, по-батькові керівника. Етикетка кріпиться (приклеюється) до роботи в правому нижньому кутку з лицьового боку (твори образотворчого мистецтва) або прикріплюється до об’ємного виробу шпильками або скотчем.

Назва роботи
Автор, вік
Навчальний заклад
Гурток/клас
Керівник

Умови подання робіт на конкурс: заявки на участь у виставці-конкурсі та конкурсні роботи подаються з 15 по 19 грудня 2016 р. в ЦДЮТ (каб. 21). У заявці вказати: назву закладу, кількість учасників у кожній номінації, прізвище, ім’я, вік учасників, прізвище, ім’я, по-батькові керівника (повністю).

ЗАЯВКА на участь у
V районному фестивалі «В очікуванні Різдва»
(виставка-конкурс «Безмежжя мистецьких фантазій»)

_____________________________________________________(назва установи)

№№ з/п Прізвище, ім’я учасника Назва роботи Вік учасника П.І.Б. керівника
І. «На Різдво Христове ангел прилетів»
1.
ІІ. «Ой, високо над полями зірка засіяла»
1.
ІІІ. «Зимова казка»
1.
ІV. «Дарунок від щирого серця»
1.

Директор________________________________________________

Критерії оцінювання конкурсних робіт:
відповідність темі, творчий підхід,
рівень володіння технікою виконання,
оформлення роботи.

Всі представлені на конкурс роботи проходять попередній відбір. Організатори конкурсу залишають за собою право не експонувати роботи, які не відповідають оголошеним критеріям.

Переможці визначаються в кожній номінації. Кращі роботи відзначаються дипломами.

Підсумки конкурсу будуть оголошені до 10 січня 2017 р. на сайті ЦДЮТ.

2. «Різдвяні студії».

Майстер-класи для учнів та педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Дніпровського району проводяться в ЦДЮТ, у філії на Березняківській, 6а 19 грудня 2016 р. – 19 січня 2017 р. за окремим графіком (за попередніми заявками навчальних закладів).

3. «Різдвяний ярмарок».

Виставки-ярмарки проводяться колективами відділу декоративно-прикладного мистецтва ЦДЮТ з залученням учасників виставки-конкурсу, батьків та педагогів освітніх закладів району

20-29 грудня 2016 р. з 16.00 до 18.00 год. у приміщенні ЦДЮТ (за окремим графіком).

Телефони для довідок: (044) 542-24-10;

(067) 282-45-59 – Козаченко Людмила Анатоліївна

Адреса ЦДЮТ: вул. Сєрова, 19

ПЕРЕМОЖЦІ V РАЙОННОГО ФЕСТИВАЛЮ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА
«В ОЧІКУВАННІ РІЗДВА»

Номінація «Зимова казка»

1. Окунєва Альона, Мороз Поліна – «Акварелі», ЦДЮТ
Комаревський Володимир – гімназія №136
2. Кузьменко Софія – укр. колеж ім. В. О. Сухомлинського
Криворотько Мірея – СЗШ №4
Барабаш Анастасія – «Барви творчості», ЦДЮТ
3. Бабак Аліна – «Намалюю щастя», ЦДЮТ
Алєшковська Альона – «Намалюю щастя», ЦДЮТ
Марченко Вікторія – підлітковий клуб «Орлятко»
Демчишин Анастасія – «Барви творчості», ЦДЮТ
Дипломанти:
Отцевич Тетяна – СЗШ №4
Циганкова Уляна – НВК №167
Магдич Дар’я, Магдич Олександр – «Намалюю щастя», ЦДЮТ
Бриль Каміла, Протченко Анна – ліцей №208
Шостак Діана – СШ №125
Багінська Богдана – «Художня кераміка», ЦДЮТ

Номінація «На Різдво Христове ангел прилетів»

1. Матусевич Катерина, Петруньок Анна – СШ №65
Хоронжук Марта – підлітковий клуб «Орлятко»
2. Терзієва Дар’я, Терзієв Дмитро – СЗШ №81
Стадніченко А., Кудряшова О., Павлюк А. – НВК №183 «Фортуна»
Като Єлєна – ліцей №208
3. Саліхова Варвара – НВК «Домінанта»
Панетенко Ксенія – СЗШ №182
Ніколаєва Вікторія – «Акварелі», ЦДЮТ
Лобунець Софія – «Намалюю щастя», ЦДЮТ
Дипломанти:
Алексахін Артем – «Акварелі», ЦДЮТ
Ляхорський Ілля – СЗШ №4
Шостак Дем’ян – СШ №125
Борознюк Софія – СШ №129

Номінація «Дарунок від щирого серця»

1. Соболєва Єлизавета – СШ №246
Країло Анастасія – СЗШ №146
2. Новочуб Єлизавета – «Креативне рукоділля», ЦДЮТ
Вайнштейн К., Самков О. – НВК №209
3. Латуш Тимур – СШ №31
Ткачук Каміла – «Бісероплетіння», ЦДЮТ
Колективна робота – СШ №129
Тимошенко Варвара – «Дизайн в рукоділлі», ЦДЮТ
Дипломанти:
Шаракович Павло –
Стеблюк Олександра – СШ №129
Погребняк Анна – СШ №31
Перехрест Юлія – НВК «Берегиня»

Номінація «Хазяїн року - Півник»

(замість номінації «Ой, високо над полями зірка засіяла» у зв’язку з недостатньою кількістю наданих робіт)
1. Гайдамаченко Марія – «Намалюю щастя», ЦДЮТ
Попова Марія – «Намалюю щастя», ЦДЮТ
2. Косар Анна – гімназія №191 ім. П. Г. Тичини
Лисенко Аріна – «Акварелі», ЦДЮТ
3. Рачинська Єлизавета – «М’яка іграшка», ЦДЮТ
Кузіна Анна – «Намалюю щастя», ЦДЮТ
Яківець Максим – «Намалюю щастя», ЦДЮТ
Шостаковська Соломія – «Намалюю щастя», ЦДЮТ
Дипломанти:
Кісіль Анна – «Акварелі», ЦДЮТ

Галерея ""В очікуванні Різдва" (2017)"

Кiлькiсть переглядiв: 133

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.