/Files/images/dpm/Безимени-1ghjhjj.jpg

Арт-майстерня "Намалюю щастя" працює з 2005 року. За цей час роботи вихованців експонувались у багатьох галереях та музеях м. Києва, були високо оцінені на Міжнародних, Всеукраїнських, міських і районних конкурсах та фестивалях.

Опановуючи мистецтво рисунку і живопису, декоративного розпису і витинанки, скульптури і кераміки, паперопластики і пластилінографії, юні митці вчаться знаходити прекрасне в звичайних речах, вчаться бачити те, що приховано від очей багатьох, вчаться дивуватися самим і дивувати інших, творити і знаходити своє щастя на кінчику пензля...

З дітьми працюють кваліфіковані педагоги - художники:
/Files/images/dpm/IMG_0173іі.jpgЄськова Олена Василівна - керівник арт-майстерні "Намалюю щастя"
Солодяннікова Олена Володимирівна - викладач скульптури та кераміки у групах основного та вищого рівнів навчання.
/Files/images/namalyuyu_schastya/IMG_3161.JPG Вєріна Ірина Сергіївна - викладач ліплення у групах початкового рівня навчання, основ академічного рисунку та живопису у старших групах.
/Files/images/namalyuyu_schastya/_S2Rh8AD6cc.jpg Козаченко Людмила Анатоліївна- керівник гуртка-методист. Викладач основ образотворчого мистецтва у групах початкового рівня навчання, декоративно-прикладного мистецтва в арт-майстерні "Намалюю щастя".

Арт-майстерня працює за авторською програмою «Намалюю щастя», основною метою якої є особистісний розвиток дітей і збагачення їхнього емо­ційно-естетичного досвіду, формування цілісного, гармонійного сприймання навколишнього світу; активізація самостійної художньо-практичної діяльності, закріплення, збагачення та поглиблення знань, набутих у процесі навчання в ДНЗ та школі, застосуванні їх на практиці; а також формування ціннісних орієнтирів, моральних та естетичних почуттів, потреби в творчій самореалізації, духовно-есте­тичному самовдосконаленні; любові до рідної природи, свого народу, національної культури та культури інших народів.

Заняття з образотворчого мистецтва розвивають у дітей сенсорні здібності, чуттєво-емоційну сферу, образне нестереотипне творче мислення, уяву, фантазію, спостережливість, зорову пам’ять, художній смак, посидючість, здатність до самостійної роботи; критичне мислення – здатність до аналізу зробленої роботи; збагачує моральні якості, формує художні та естетичні вподобання, відчуття краси та гармонії, формує здатність емоційно відгукуватися на різноманітні прояви естетичного у навколишньому світі, вміння помічати прекрасне у спостережуваних явищах та усвідомлювати його, формує потребу в спогляданні та милуванні. Дитина, що створює своїми руками прекрасне, ніколи не зможе зруйнувати прекрасне, створене іншими!

Програмою передбачено ознайомлення з такими видами візуальних мистецв як образотворче мистецтво (живопис, рисунок, композиція), декоративно-прикладне мистецтво (декоративні розписи, писанкарство, витинанка), скульптура та кераміка, основи дизайну.

Програма початкового рівня навчання (5-7 років)
На заняттях з малювання діти:На заняттях з ліплення діти:
- Дізнаються про інструменти та матеріали художника, правила користування ними.
- Навчаться створювати малюнки за задумом, за уявою, з натури.
- Дізнаються про різноманітність форм навколишнього світу, навчаться будувати зображення з простих геометричних форм, будувати складні форми на основі простих, відображати співвідношення частин зображуваного предмета (на доступному рівні).
- Познайомляться з технічними прийомами користування фарбами гуаш та акварель, восковими олівцями; навчаться поєднувати різні техніки в одному малюнку.
- Дізнаються багато нового про кольори (основні та похідні кольори, їх відтінки, насиченість кольору, асоціативне сприйняття, гармонійні поєднання кольорів).
- Познайомляться з основними способами та прийомами ліплення з глини, навчаться користуватись інструментами для ліплення (стеки, скалки).
- Навчаться створювати нескладні керамічні вироби за зразком та за задумом.
- Навчаться передавати в об’ємі форму зображуваного предмета, співвідносити його частини за формою та розміром.
- Дізнаються про прийоми декорування керамічних виробів.
Заняття 1 раз на тижденьЗаняття 1 раз на тиждень
Програма груп основного рівня навчання (8-10 років)
Основи образотворчого мистецтва.
На заняттях діти:
Художня кераміка. На заняттях діти:
- Засвоять початкові знання з живопису.
- Познайомляться з мистецтвом рисунку.
- Засвоять початкові знання з композиції.
- Розширять свої знання з кольорознавства.
- Навчаться створювати малюнки з натури, за задумом та уявою, зображати на малюнку представників тваринного та рослинного світу, предмети побуту, сюжетні композиції.
- Познайомляться з технічними прийомами користування акварельними та гуашевими фарбами, восковими олівцями, кольоровими та акварельними олівцями, навчаться створювати роботи в комбінованих та нетрадиційних техніках.
- Познайомляться з поняттям «кругла скульптура». Навчаться створювати об’ємну скульптуру у просторі, передавати форму основні пропорції предмета.
- Дізнаються що таке рельєф, його види. Навчаться створювати нескладні рельєфи з глини.
- Познайомляться з декоративно-ужитковою керамікою. Навчаться створювати вироби за мотивами декоративно-ужиткової кераміки (посуд, іграшки, дзвіночки тощо)
Заняття 2 рази на тижденьЗаняття 1 раз на тиждень
Програма груп вищого рівня навчання (від 11 років)
Основною метою груп вищого рівня навчання є задоволення потреби у професійній орієнтації, допрофесійна підготовка, здобуття додаткової позашкільної освіти.
Під час занять у групах вищого рівня навчання діти розширюють та поглиблюють набуті за період навчання знання, вправляються у технічних прийомах та навичках виконання робіт. Діти беруть активну участь у конкурсах, фестивалях, ярмарках з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Виконують індивідуальні творчі роботи.
Програмою навчання передбачено навчання живопису, академічному рисунку, скульптурі та кераміці, декоративній композиції, декоративно-прикладному мистецтву (витинанка, народний та декоративний розпис, писанкарство, розпис по склу - імітація вітража), робота в нетрадиційних та комбінованих техніках.
Заняття 3 рази на тиждень

Заняття проходять у приміщенні ЦДЮТ (понеділок, вівторок, середа, четвер, п'ятниця, субота, неділя).
Приймаються діти від 5-ти років.

/Files/images/2017/namalyuyu_schastya/Намалюю щастя розклад 2017_18.jpg

Приєднуйтесь до нас Вконтакті!
Приєднуйтесь до нас у фейсбук!

Також у цьому розділі Ви можете переглянути наступну інформацію:

Кiлькiсть переглядiв: 1134

Коментарi

 • Admin

  2014-10-21 11:41:40

  Здравствуйте, Татьяна! Арт-мастерская «Нарисую счастье», как и все остальные кружки и объединения центра, набирает детей возрастом только с 5-ти лет. Это связано с допустимыми нагрузками и психофизиологическими особенностями развития ребенка. Задачи, которые мы ставим перед маленькими художниками, должны быть доступными, а процесс вызывать только положительные эмоции! Подрастайте и приходите к нам в 5 лет!...

 • Admin

  2014-10-21 11:40:22

  Записаться в коллектив Вы можете с 20-го августа по 1-е сентября в книгу самозаписи, которая будет находиться у дежурного в вестибюле Центра. С 1-го по 15 сентября осуществляется комплектация групп. Занятия в группах первого года обучения начинаются 15-го сентября (согласно расписанию). С уважением, Еськова Е.В. (руководитель арт-мастерской «Нарисую счастье»)...

 • Татьяна

  2014-10-20 11:02:27

  Подскажите, пожалуйста, Арт-майстерня "Намалюю щастя" не принимает детей с 4-х лет. И когда у вас идет набор?...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.