Арт-майстерня «Іграшковий калейдоскоп»

Арт- майстерня «Іграшковий калейдоскоп» розпочала свою роботу як гурток «М’яка іграшка» в 1992 році. За цей час в Центрі дитячо-юнацької творчості створена ціла лабораторія з конструювання м’якої іграшки зі своїми творчими напрацюваннями, історією та досягненнями. Вихованці арт-майстерні є постійними учасниками виставок з декоративно-прикладного мистецтва та призерами Всеукраїнських, міських та районних конкурсів та фестивалів.

Особливістю навчальної програми є те,що свої роботи вихованці виконують вручну, вчаться викроювати деталі іграшки, якісно зшивати деталі виробів, естетично їх оформлювати. Юні майстри проходять довгий шлях від найпростіших хутряних сувенірів до надскладних іграшок, яким би позаздрили найбільші іграшкові магазини.


Галереї "Фото (ТО "М'яка іграшка")"

НЕМАЄ В СВІТІ ДИТИНИ, ЯКА НЕ ЛЮБИТЬ М’ЯКІ ІГРАШКИ! А ЯКЩО ЦЕЙ ПУХНАСТИЙ КОТИК, СМІШНИЙ ПЕСИК АБО ХИТРА ЛИСИЧКА НАРОДЖЕНІ ТВОЄЮ ФАНТАЗІЄЮ І ЗШИТІ ВЛАСНОРУЧ, ТИ НЕ ЗАБУДЕШ ЇХ НІКОЛИ. ТА Й ПОДАРУНКА КРАЩОГО ДЛЯ ДРУЗІВ НЕ ЗНАЙТИ. А ХУТРЯНИМИ ТА М’ЯКИМИ МОЖУТЬ БУТИ НЕ ЛИШЕ ЗВИЧНІ ЗАЙЧИКИ ТА ВЕДМЕДИКИ, А, ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, ЇЖАЧКИ ТА БАРАНЧИКИ, БЕГЕМОТИ ТА ДИНОЗАВРИ, НАВІТЬ ЛЕБЕДІ ТА ФЛАМІНГО.

Керівник арт-майстерні "Іграшковий калейдоскоп":
/Files/images/IMG_2017-12-02_130111_BURST2.jpg Кравченко Ірина Володимирівна - заступник директора з навчально-виховної роботи,
керівник гуртка-методист,
голова міського методичного об'єднання керівників гуртків м'якої іграшки.

Заняття проходять в приміщенні ЦДЮТ за адресою: вул.Сєрова, 19.
Приймаються двти віком від 7 років.

Кiлькiсть переглядiв: 433

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.