Народний художній колектив ансамбль танцю "Сувенір"


Галереї "Фото (ансамбль "Сувенір")"

«… Так працював Павло Павлович Вірський…» - Г.М.Чапкіс, член Національної спілки хореографівУкраїни, Народний артист України

Ансамбль танцю «Сувенір» створено в 2008 році.

З вихованцями ансамблю працюють:
Ткачук Ірина Іллівна керівник гуртка
Шаровар Інна Андріївна керівник гуртка
Бекещенко Валентин Костянтинович балетмейстер
Шевчук Наталія Леонідівна акомпаніатор
Фокіна Лариса Дмитрівна акомпаніатор
Шушвар Роман Анатолійович акомпаніатор
/Files/images/hud-estvddl/IMG_0815_thumb.jpg Ткачук Ірина Іллівна - засновник ансамблю танцю "Сувенір", художній керівник, духовний наставник. Після закінчення балетної студії при філармонії, вчилася і успішно закінчила театральний факультет Московського Державного Інституту Культури. Більше 20 років працювала на професійних сценах в Америці, Мексиці, Китаї і у більшості країн Європи. Також працювала в Одеській філармонії і муніципальному театрі "Рішельє".Більше 2 років прожила в Італії, де не лише працювала, а також займалася вивченням італійської мови і культури цієї чудової країни

Оригінальні композиції, цікаві форми побудови танцю, зваженість і точність рухів у ритмічному виконанні, витримка стилю і характеру завжди вражають глядачів. І скрізь відчувається класична школа, основа якої помітна в постанові корпуса, пластичних рухах, емоційності виконавців. Маючи неординарний підхід, креативне мислення, свіжий сучасний погляд на мистецтво хореографії, але гідно зберігаючи кращі традиції, використовуючи цікавий музичний матеріал, педагоги створюють неповторні, яскраві, проникливі композиції.

Виступи ансамблю з успіхом проходили у багатьох країнах світу. Колектив брав участь в міжнародних фестивалях у Болгарії, Польщі, Італії, Іспанії, Франції, Словаччині, де отримував тільки вищі місця. Глядачі із захватом дивилися на виступи ансамблю.

Програма роботи ансамблю передбачає комплексне навчання хореографії: класичної, пластичної, мімічної і емоційної підготовки, власне і народній хореографії і сучасному танцю.

Колектив працює на базі СШ№ 234 та ЦДЮТ
Приймаються діти з 5-ти років.


Галерея "Ансамбль «Сувенір», концерт на здобуття звання «Народний художній колектив», 2018 рік"

Сайт: http://ansamblsuvenir.ru

У цьому розділі Ви можете також переглянути наступну інформацю:

Кiлькiсть переглядiв: 908

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.