У відділі художньо-естетичного виховання ЦДЮТ Дніпровського району працюють сім гуртків з різних напрямків роботи, а саме:

Народний художній колектив театр хореографічних мініатюр «Цвіт папороті»»

Народний художній колектив театр –студія «Барвінок»

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Дніпряночка»

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Сувенір»

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Мрія»

Зразковий художній колектив інструментальний ансамбль «Квінта

Зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Намистечко»

З листопада місяця 2016 р. оновив свою роботу фольклорний ансамбль «Ягілочка».

Відповідно до річного плану роботи ЦДЮТ завідуючим відділом з художньо-естетичного виховання проводилось вивчення роботи гуртків з метою оцінки її ефективності та впливу на розвиток творчого потенціалу вихованців. Перевірялися питання наповнення навчальних груп, відпрацювання робочого часу керівниками гуртків, активність вихованців під час проведення занять, результативність роботи гуртків ( участь у концертній діяльності, у конкурсах і фестивалях різного рівня).

Основними напрямками роботи гуртків є закріплення, збагачення та поглиблення знань, набутих дітьми у процесі навчання, розширення загальноосвітнього кругозору, формування інтересів до різних видів мистецтва, виявлення і розвиток індивідуальних творчих здібностей та нахилів.

Велася системна та послідовна робота щодо ведення документації. Під час перевірки відвідано заняття, перевірено плани гурткових занять, журнали, в яких фіксується облік проведених занять, проведено співбесіди з керівниками гуртків, у яких виявилися недоліки в роботі, як то несвоєчасне заповнення журналів обліку та недотримання графіку роботи гуртка . Основним недоппрацюванням керівників гуртків є несвоєчасне подання документів на виїзди (запрошення до участі у фестивалях та списки дітей).

Гуртки працюють згідно плану роботи та згідно затверджених програм. Робота всіх гуртків була спланована у перших числах вересня 2016-го року, затверджена адміністрацією ЦДЮТ. У грудні 2016 року всі керівники гуртків проводять підсумкові та відкриті заняття в різних формах ( к класах, як урок або як концертні виступи в залі), на які запрошують колег та батьківську громадскість.

В у сіх колективах згідно графіку проведені установчі батьківські збори, на яких обрані батьківські комітети і голови батьківських комітетів.

Кiлькiсть переглядiв: 305

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.