/Files/images/hud-estvddl/3KcEoExRbW0.jpg

Зразковий художній колектив інструментальний ансамбль "Квінта"


Галерея "Ансамбль «Квінта» підтвердив звання «Зразковий художній колектив»"


Галереї "Фото (ансамбль "Квінта")"

Інструментальний ансамбль «Квінта» засновано в 1998 році, сьогодні в ньому навчаються близько 40 дітей віком від 7 до 21 років.

Звітний концерт «З любов’ю, Квінта»

Вихованці колективу навчаються грі на фортепіано та клавішних електроінструментах, грі на гітарі, електро-гітарі та бас-гітарі; займаються ритмікою, отримують знання з теорії музики, сольфеджіо, здобувають навички сольної та ансамблевої гри, опановують основи імпровізації, а також навчаються користуватись звукотехнічною апаратурою.

Інструментальний ансамбль "Квітна" має ретельно підібраний репертуар – це музичниі твори різних стилів: джаз, блюз, рок, латино, боса-нова, рок-н-рол. Також до репертуару входять українські народні мотиви та класичні твори. Ансамбль має діючу концертну програму, що неодноразово з успіхом проходила в ЦДЮТ, школах району, на різних концертних майданчиках району і міста.

Колектив бере активну участь у багатьох культурно-масових заходах Дніпровського району та міста Києва. Є дипломантом таких фестивалів: "Золота осінь", "Чисті роси", "Всеукраїнський конкурс молодих виконавців джазової музики", "Слов'янський вінок" в Болгарії; " На крилах творчості", а також у 2014 році ансамбль здобув гран-прі фестивалю "Соняшник".

Керівники ансамблю:
/Files/images/hud-estvddl/I0ptj9L48vQ.jpg Тетяна Стахівна Сизенко -
керівник гуртка,
фортепіано та клавішні.
/Files/images/pratsvniki/Mihailova.jpg Михайлова Юлія Олександрівна-керівник гуртка


Приєднуйтесь до нас Вконтакті!

Кiлькiсть переглядiв: 404

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.