Розклад роботи гуртків
Гуртки відділу художньо-естетичного виховання
Гурток П. І. Б. керівника | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ | НД |
Народний художній колектив ТХМ "Цвіт папороті" (Березняківська,6а) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Дворко В.П. | №10, 18:00- 21:00 | №10, 18:00- 21:00 | №10, 13:00-15:45 | ||||
Божок С.В. | №6, 16:00-18-45 №2, 19:00-20:40 | №5, 16:00-18:45 №1, 19:00-20:40 | №10, 18:00-21:00 зв.реп. 17:00-!8:00 | №6, 09:00-10:45, зв.реп. 11:00-12:00 №8, 12:00-12:45, №7, 13:00-13:45 №9, 15:00-15:45, зв.реп. 16:00-17:00 | |||
Божок-Осіпкова Г.В. | №7, 15:00- 17:45, №9, 18:00-21:00 | №7, 15:00- 17:45, №8, 18:00-21:00 | №8, 15:00-17:45, №9, 18:00- 21:00 | №7, 10:00-12:45, №8, 13:00- 15:45 №9, 16:00-19:00 | |||
Клименко О.О. | №6, 15:00-16:45, №5, 17:00-18:45, №4, 19:00-21:00 | №1, 17:00-18:45 | №2, 17:00-18:45 | зв. реп. 10:00-13:00 | |||
Підлужний В.І. | №3, 14:15-16:45, №2, 17:00-18:45, №1, 19:00-21:00 | №3, 14:15-16:45, №5, 17:00-18:45, №4, 19:00-21:00 | №3, 14:15-16:45, №6, 17:00-18:45, №4, 19:00-21:00 | №4, 09:00-10:45, №5, 11:00-12:45 | |||
Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Дніпряночка" | |||||||
Гусаченко Є.С. | №1, 15:20-17:00, №2, 17:20-19:00, №3, 19:20-21:00 (Zoom) | №1, 15:20-17:00, №2, 17:20-19:00, №3, 19:20-21:00 | №1, 15:20-17:00, №2, 17:20-19:00, №3, 19:20-21:00 | №2, 10:00- 12:25, №3, 12:45- 15:10, з.р. 15:40- 18:40 | |||
Гайдученко В.Є. | №4, 15:35-17:15, №5, 17:30-19:10, №6, 19:25-21:00 (Zoom) | №4, 15:35-17:15, №5, 17:30-19:10, №6, 19:25-21:00 (Zoom) | №6, 18:20-20:50 (Zoom) | №4, 09:40-12:05, №5, 12:25-14:50, №6, 15:10- 16:50, з.р. 17:00- 18:00 (Zoom) | |||
Валінкевич О.М. | №7, 17:00-18:20, №8, 18:50-20:00 (Zoom) | №7, 17:00-18:20, №8, 18:50-20:00 (Zoom) | №7, 15:00-16:20, №8, 16:40-18:00 (Zoom) | ||||
Народний художній колектив ансамбль танцю «Мрія» (ЦДЮТ) | |||||||
Куранова О.М. | №7, 15:40-18:10, №8, 18:30-21:00 | №7, 15:40-18:10, №8, 18:30-21:00 | №7, 15:40-18:10, №8, 18:30-21:00 | ||||
Буднік Т.М. | №4, 14:30-17:00, №5, 17:20-19:00, №3, 19:20-21:00 | №4, 14:30-16:10, №5, 16:30-19:00, №3, 19:20-21:00 | №4, 14:30-16:10, №5, 16:25-19:00, №3, 19:20-21:00 | ||||
Клименко Л.Р. | №2, 15:30-16:40, №6, 17:00-19:30 №17, 19:50-21:00 | №2, 15:30-16:40, №6, 17:00-19:30 №1, 19:50-21:00 | №6, 10:00-12:30, №2, 12:50-14:00, №1, 14:20-15:30 | ||||
Зразковий художній колектив інструментальний ансамбль «Квінта» (ЦДЮТ) | |||||||
Сизенко Т.С. | №4, 14:00-16:45 №3, 17:00-20:00 | №4, 14:00-16:45, №3, 17:00-20:00 | №4, 14:00-16:45, №3, 17:00-20:00 | №1, 09:00-11:45, №3, 12:00-14:45, №5, 15:15-18:15 | |||
Михайлова Ю.О. | №4, 14:00-16:45 №3, 17:00-20:00 | №1, 14:00-16:45 №5, 17:00-20:00 | №2, 14:00-16:45 №4, 17:00-20:00 | №5, 09:00-11:45, №3, 12:00-14:45, №2, 15:30-18:30 | |||
Народнийхудожній колектив театр-студія «Барвінок» (ЦДЮТ) | |||||||
Ковалько О.В. | №2, 14:00-15:35, №5, 15:55-18:20, №1, 18:40-19:45 | №2, 14:00-16:25, №3, 16:45-19:10 | №3, 10:00-12:25, №4, 12:45-14:35 | №1, 11:00-12:05, №5, 12:45-15:10, №3, 15:30-17:55 | |||
Муха О.В. | №3, 15:00- 15:45 №2, 16:45-18:00 №5, 18:25-20:00 | №1, 16:00-17:45, №5, 18:15-20:00, | |||||
Полянська О.В. | №2, 15:00-16:35, №3, 16:55-18:30, №1, 18:50- 19:55 | №2, 15:00-17:20, №3, 17:40-18:25, №1, 18:45-19:50 | №5, 10:00-12:25, №4, 12:45-15:10 | ||||
Зразковий художній колектив вокальний ансамбль «Намистечко» (ЦДЮТ) | |||||||
Яриновська О.П. | №2, 15:30-17:05, №1, 17:15-18:25, №1, 18:35-21:00 | №4, 16:40-18:15, №3, 18:25-20:00 | №2, 15:30-17:05, №1, 17:15-18:25, №5, 18:35-21:00 | №4, 16:40-18:15, №3, 18:25-20:00 | №2, 18:25-20:00, інд.зат. 14:00-18:20 | ||
Сокотун К. С. | №2, 14:30-16:15, № 1, 16:30-18:15, №3, 18:30-20:15 | №1, 11:00-12:45, №3, 13:30-14:45, №4, 15:00-16:45 | №3, 11:00-12:45, №4, 13:00-14:45, №5, 15:00-17:00 | ||||
Вокальна студія "Соната" (Березняківська,6а) | |||||||
Куриленко О.М. | №2, 16:00-18:00 | №2, 15:00-17:00 | №2, 16:00-17:45 №3, 18:00-19:00 | №3, 14:00-16:00, | |||
Куриленко І.В. | №1, 14:00-16:00 №3, 18:00-19:00 | №3, 17:00-19:00 | №1, 14:00-16:00 | №1, 12:00-14:00 | |||
Зразковий художній колектив фольклорний ансамбль «Ягілочка» (СШ № 98) | |||||||
Канонишена К.Ю. | №5, 15:00-17:25, №6, 17:35- 20:05 | №5, 15:00-17:25, №6, 17:35-20:05 | №1, 14:00-15:35, №5, 15:45-17:10. №6, 17:20-19:00 | ||||
Шевченко С.М. | №2, 13:50-15:25, №3, 15:35-17:10, №4, 17:20-19:00, зведена репетиція 19:10- 20:10 | №1, 13:50-15:25, №2, 15:35-17:10, №3, 17:20-18:55, №4, 19:05-20:45 | №1, 13:50-15:25, №2, 15:35-17:10, №3, 17:20-19:00, №4, 19:10-20:10 | №1, 12:00-13:35, звед. реп. 13:45-14:45 | |||
Народний художній колектив ансамбль танцю "Сувенір" (СШ №234) | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ | НД |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Шаровар І. А. | №4, 15:30-17:10, №5, 17:25-19:00, №6, 19:15-20:50 | №4, 15:30-17:10, №5, 17:25-19:00, №6, 19:15-20:50 | №4, 15:30-17:10, №5, 17:25-19:00, №2, 19:15-20:50 | №4, 15:30-17:10, №5, 17:25-19:00, №6, 19:15-20:50 | |||
Бернацька Н.В. | №1, 15:00-16:15, №2, 16:30-17:45, №3, 18:00-19:40 | №1, 15:00-16:15, №2, 16:30-17:45, №3, 18:00-19:40 | №1, 15:00-16:15, №2, 16:30-17:45, №3, 18:00-19:40 | ||||
Бекещенко В.К. | №7, 18:40-21:05 | №7, 18:40-21:05 | №7, 10:00-12:25 |
Гуртки відділу декоративно-прикладного мистецтва
Гурток П.І.Б. керівника | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ | НД |
Студія образотворчого мистецтва "Барви творчості" (СЗШ № 99) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Полозюк О.В. | №1, 13:40-15:00 №2, 15:20-17:00, №3, 17:20-19:00 | №1, 13:40-15:00, №2, 15:20-17:00, №3, 17:20-19:00 | |||||
Арт-майстерня "Hand made" | |||||||
Гутник В.С. | №1, 13.30-14.50, №2, 15:10-16:50 СШ №180 | №1, 13:30-14:50, №2, 15:10-16:50 СШ №180 | №3, 10:00-12:30, №4, 12:50-15:20 ЦДЮТ | №3, 10:00-12:30, №4, 12:50-15:20 ЦДЮТ (Viber) | |||
Майстерня "Український сувенір" (СЗШ №195) | |||||||
Рибальченко Л.М. | №1, 15:00-16:45, №2, 17:00-18:40 | №1, 15:00-16:45, №2, 17:00-18:40 | |||||
Майстерня декоративно-прикладного мистецтва "Народна скарбниця" (СЗШ №81) | |||||||
Іост А.Г. | №1, 14:20-16:20 | №1, 15:00-17:00 | |||||
Гурток народної ігрпшки "Душа України" (СЗШ №81) | |||||||
Колеснікова О.О. | №1, 14:00-16:00 | №1, 14:00-16:00 | |||||
Зразковий художній колектив Арт-майстерня "Намалюю щастя" (ЦДЮТ) | |||||||
Єськова О.В. | №7, 15:00-17:30, №13, 17:45-20:15, (Google Classroom) | №7, 15:00-17:30, №8, 17:45-20:15, Classroom) | №8, 15:00-17:30, №9, 17:45-20:15, Classroom) | №9, 10:00-12:30, №12, 12:45-15:15, №11, 15:45-18:15, Classroom) | |||
Козаченко Л.А. | №2, 15:00-16:40, №3, 17:00-18:20, №1, 18:30-19:40 (Google Classroom) | №2, 15:00-16:40, №6, 17:00-19:30 (Google Classroom) | №11, 15:50-17:30, №12, 17:50-19:30 Classroom) | №4, 11:00-12:40 №5, 13:00-14:40,№6, 15:00-17:30, Classroom) | |||
Вєріна І.С. | №9, 15:00-16:40, №11, 17:00-19:30, (Google Classroom) | №6, 15:00-17:30, №10, 17:45-20:15 (Google Classroom) | №1, 09:30-10:40, №5, 10:55-12:35, №4, 12:50-14:30, №3, 15:00-16:20, №7,2 16:35-18:15 (Google Classroom) | ||||
Матлаєв В.М. | №7, 10:00-12:30, №8, 12:40-15:10, №10, 15:40-18:40 Classroom) | ||||||
Солодяннікова О.В. | №8, 15:00-16:40, №11, 16:55-18:35, №11, 18:50-20:20 | №9, 15:00-16:40, №12, 16:55-18:35, №11, 18:50-20:30(Google Classroom | ) | №7, 10:00-12:30, №10, 12:45- 15:15, №12, 15:45-18:15 Classroom) |
Народний художній колектив
студія декоративно-прикладного мистецтва
"Світлиця-АРТ"
Кравченко І.В. | №1, 15:00-16:40, №2, 16:50-19:00 | №1, 15:00-16:40, №2, 16:50-19:00 | |||||
Арт-майстерня "Магія бісеру" | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Єршова О. В. | №1, 15:00-16:40 №2, 17:00-19:30 | №1, 15:00-16:40 №2, 17:00-19:30 | |||||
Арт- майстерня "Дизайн в рукоділлі" (СШ №234) | |||||||
Ярмак С.В. | №1, 15:30-18:10 | №1, 15:30-18:10 | |||||
Арт- майстерня "Креативне рукоділля" СШ №265) | |||||||
Піорко О.А. | №1, 13:30-16:00, №2, 16:10-18:40 | №1, 13:30-16:00, №2 16:10-18:40 | |||||
Студія образотворчого мистецтва "Акварелі" (Березняківська, 6а) | |||||||
Попкова О.М. | №3, 14:40-16:00, №2, 16:10-17:50 | №2, 14:40-15:35, №3, 15:45-18:15 | №1, 09:40-11:00, №2, 11:10-12:50, №1, 13:00-15:30 |
Туристсько-краєзнавча робота
Гурток "Туристів-краєзнавців" | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Дуднік Т.О. | №1, 15:30-16:15, №2, 16:30-17:30 СЗШ №265 (Zoom) | №1, 15:30-16:15, №2, 16:30-17:30 СЗШ №265 (Zoom) | №1, 09:00-10:40, №2, 11:00-14:00 СЗШ №265 (Zoom) |
Розклад роботи гуртків
Організаційно-масового відділу
Гурток П.І.Б. керівника | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ | НД |
Гурток "Питайлики" | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Косенко Т.М. | №1, 16:20-17:35, №2, 17:50-20:20 | №1, 16:20-17:35, №2, 17:50-20:20 | |||||
Творча майстерня «Веселий EsPolEng» | |||||||
Шавло С. М. | №1, 15:45-16:50, №2, 17:00-18:40 | №1, 15:45-16:50, №2, 17:00-19:25 |
Коментарi